front
28 اسفند 1401 - 10:18

برقراری دوباره پروازه های تهران - رامسر/ ایرلاین ها برگشتند

رامسر- رئیس فرودگاه شهدای رامسر از برقراری مجدد پروازهای تهران به رامسر و بالعکس خبر داد

ارشاد حاتمی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه فرودگاه شهدای رامسر کماکان بر مدار توسعه و پیشرفت قرار دارد، گفت: پروازهای تهران به رامسر و بالعکس از ۸ فروردین ۱۴۰۲ توسط شرکت‌های هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (ایران ایر) و آسمان در روزهای شنبه، سه شنبه، چهارشنبه و جمعه برقرار خواهد شد و تلاش و پیگیری ما بر این است این پروازها در مسیرهای دیگر نیز برقرار شود که بزودی اطلاع رسانی خواهد شد.

حاتمی تصریح کرد: فرودگاه شهدای رامسر کماکان با شتاب در طی چند سال اخیر در مدار توسعه و پیشرفت قرار داشته و تمامی زیرساخت‌ها و شاخصه‌های مهم ایمنی، امنیتی و فرودگاهی تحت بهینه سازی و استانداردسازی قرارگرفته است.

رئیس فرودگاه شهدای رامسر افزود: پروژه‌های بهسازی ابنیه، اماکن و محوطه فرودگاهی در یکسال اخیر نیز تعریف، اجرا و به بهره برداری رسیده است و پروژه اصلی ومهم احداث ترمینال و اپرون (محل پارک هواپیما) درحال اجراست و پیشرفت قابل قبولی دارد و تا پایان خرداد ماه سال ۱۴۰۲ به بهره برداری خواهد رسید.

وی گفت: برای استقبال از مسافرین نوروزی و تکریم ارباب رجوع فضا آرایی محیطی، گل آرایی و برنامه ریزی جهت آمادگی لازم پرسنل عملیات هوانوردی و عملیات فرودگاهی جهت ارائه خدمات بهتر و بیشتر به مردم شریف شهرستان رامسر و شهرهای همجوار و کشور عزیزمان در شهرستان توریستی و گردشگری رامسر ارائه گردد.

حاتمی خاطر نشان کرد: با عنایت به تصویب مرز هوایی فرودگاه شهدای رامسر در کمیسیون اصلی هیئت دولت پس از طی فرایندهای لازم امید آن داریم که دربهار سال ۱۴۰۲ میزبان پروازهای خارجی باشیم.

مازندران دارای سه فرودگاه است.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1099881